SNEDKLAFFSEKRETÄR, imitationsmålad, 1700/1800-tal.

245223. SNEDKLAFFSEKRETÄR, imitationsmålad, 1700/1800-tal.

Längd 119, bredd 51, höjd 107 cm.

Slitage, senare bemålning, färgbortfall, märken, skador, sprickor, kompletterad.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nycklar saknas.

Antal besök: 480