signerad, akvarell, 28.5cm x 23.5cm, i nylig fäste och ram, ,49 x 42.5cm
*** Stirling Fine Art Association, Smith Institute, Stirling, inskriven på en originaletikett a tergo
Egenskapen till en ädel familj, säljs på order av exekutörer.
gott skick, etikett, sliten, missfärgad och betsad.