ROBERTO MATTA. LITOGRAFI, ABSTRAKT KOMPOSITION.

2451934. ROBERTO MATTA. LITOGRAFI, ABSTRAKT KOMPOSITION.

Signerad och numrerad 34/125. Bildmått: ca 67 x 51 cm.
Rammått: ca 105 x 79 cm.

Roberto Matta (1911–2002)

Gör en kostnadsfri värdering!

Rammått: ca 105 x 79 cm.

Roberto Matta (1911–2002)

Antal besök: 743