SKÅP, jugend, 1920-tal.

SKÅP, jugend, 1920-tal.
24511. SKÅP, jugend, 1920-tal.

Fanerat med valnöt nyckelskyltar och beslag i koppar. Inrede med tre hyllplan. Längd 90 cm, bredd 46 cm, höjd 184 cm.

Smärre repor och slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre repor och slitage.

Antal besök: 1 142