RAFAEL WARDI. Tidig höst, signerad, akvarell.

2450831. RAFAEL WARDI. Tidig höst, signerad, akvarell.

36x26 cm, 58x45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Rafael Wardi (1928–20121)

Tema

Modern Art & Design

Gör en kostnadsfri värdering!

36x26 cm, 58x45 cm.

Ej examinerad ur ram.

Rafael Wardi (1928–20121)

Tema

Modern Art & Design

Antal besök: 1 363