RING i 18 karat gulguld besatt med rubin samt två diamanter.

245063. RING i 18 karat gulguld besatt med rubin samt två diamanter.

Diamanter ca 0,05 carat vardera.
Rubin ca 3x2 mm.
Vikt 4 gram.
Storlek 16/50.
Stämplad A, Krona, 18, otydlig stämpel.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Rubin ca 3x2 mm.
Vikt 4 gram.
Storlek 16/50.

Bruksskick.

Antal besök: 1 151