RUDOLF HAUSNER. Adam-massivet. 1972. Ex. E. A. (13-37).

2450156. RUDOLF HAUSNER. Adam-massivet. 1972. Ex. E. A. (13-37).

Adam-massivet. 1972. Etsning i färger på papper. Arkstorlek: 72 x 49 cm. Ex. E. A. Inskriven med blyerts och signerad.

Gott skick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Gott skick.

Art and Design Auctions
Antal besök: 839