JOHN CARLBERG. Akvareller, 3 st, signerade.

2449723. JOHN CARLBERG. Akvareller, 3 st, signerade.

Motivmått 9x10, 14x17 och 19x6 cm.
Mått med ramar 25x28, 24,5x28 och 28x15 cm.

Ej examinerade ur ramar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerade ur ramar.

Antal besök: 744