BARSKÅP TEAK, 1950/1960-tal.

BARSKÅP TEAK, 1950/1960-tal.
244966. BARSKÅP TEAK, 1950/1960-tal.

Höjd 77 cm.Djup 66 cm. Längd 112 cm.

Bruksslitage. en hylllist med skada.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 2 769