ULF LUNDELL. JACK KEROUAC, FÄRGSERIGRAFI.

2449641. ULF LUNDELL. JACK KEROUAC, FÄRGSERIGRAFI.

Signerad och daterad 92, numrering 10/12, bladstorlek ca 120x90 cm.

Ej inramad.

Ulf Lundell (Född 1949)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej inramad.

Ulf Lundell (Född 1949)

Antal besök: 878