Mestadels otydliga stämplar, bland annat bestående av sockersked stämplad IWC samt kniv med graverad dekor stämplad OL.
Längsta längd ca 21,5 cm.
Total vikt (fyllt skaft på kniv samt täskaft på såsslev) ca 148 gram.
Slitage, gravyrer. Mindre skador.
Längsta längd ca 21,5 cm.