Dekor i grönt.
Signerad "ORREFORS Ariel no 220-E Ingeborg Lundin"
Höjd 18,5 cm.

Smärre repor i botten.

Dekor i grönt.
Höjd 18,5 cm.

Smärre repor i botten.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Kalmar, Sverige
Kalmar Auktionsverk
Föremålsnr
244910

Om auktionshuset

Namn
Kalmar Auktionsverk AB
Momsnr
SE556940372701
Org.nr
556940-3727
Telefon
0770-780888
Adress

Slöjdaregatan 1
393 53 Kalmar
Sverige

Läs mer om auktionshuset.

Antal besök: 1 636

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!