Dekor i grönt.
Signerad "ORREFORS Ariel no 220-E Ingeborg Lundin"
Höjd 18,5 cm.

Smärre repor i botten.

Dekor i grönt.
Höjd 18,5 cm.

Smärre repor i botten.

Föremålets betalsätt

BetalkortBankgiroBanköverföring

Ort
Kalmar, Sverige
Kalmar Auktionsverk
Föremålsnr
244910
Antal besök: 1 448

Ett enkelt sätt att skapa konto och logga in.

eller fyll i dina uppgifter här
Har du redan ett konto? Härligt!