HÄNGSKÅP, hörnmodell, 1900-tal.

244897. HÄNGSKÅP, hörnmodell, 1900-tal.

Kurbitsmålat.
Ca. längd 55, bredd 32, höjd 67 cm.

Bruksslitage. Spricka.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Kurbitsmålat.

Bruksslitage. Spricka.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 582