LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Grillby Metallfabrik, no 103.

244883. LJUSSTAKAR, 1 par, mässing, Grillby Metallfabrik, no 103.

Höjd ca 24 cm.

Slitage, smärre bucklor/lite skeva.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 24 cm.

Antal besök: 5 230