SKRIVMASKIN, Facit, 1960-tal.

SKRIVMASKIN, Facit, 1960-tal.
2448616. SKRIVMASKIN, Facit, 1960-tal.

Modell 1620
I väska.

Bruksskick, ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Modell 1620
I väska.

Antal besök: 488