FIGURIN / DUVOR, porslin, Cortendorf, Tyskland. 1900-talets mitt.

244858. FIGURIN / DUVOR, porslin, Cortendorf, Tyskland. 1900-talets mitt.

Längd 19,5 cm, höjd 15,3 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 19,5 cm, höjd 15,3 cm.

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 5 118