244820. MANCHETTKNAPPAR i silver, två par, märkta 835.
Manchettknappar i förgyllt silver samt rökkvarts, ett par. Märkta 835, Kattfot, S.
20x17 mm.
Manchettknappar i silver med flerfärgad slippad glasbit, ett par. Märkta 835.
15x15 mm.
20x17 mm.
15x15 mm.