EVA BOSTRÖM. Färglitografi.

EVA BOSTRÖM. Färglitografi.
2447753. EVA BOSTRÖM. Färglitografi.

Rödlök. Signerad och numrerad 189/280 ex.
19x28 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

19x28 cm.

Mindre ytslitage.

Antal besök: 193