SPEGELBYRÅ, avlutad fur, tidigt 1900-tal.

244746. SPEGELBYRÅ, avlutad fur, tidigt 1900-tal.

Längd 97, bredd 50, höjd 182 cm.

Slitage, färgrester samt ett skadat handtag.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 587