KOPPARKRUKA, Vägghängd, 1900-tal.

2447443. KOPPARKRUKA, Vägghängd, 1900-tal.

Rikligt dekorerad med fågel, växter och hjärtan.
Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 30 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 450