VÄCKARKLOCKA, Rhythm, Japan, 1960-tal.

2447339. VÄCKARKLOCKA, Rhythm, Japan, 1960-tal.

Längd 13,5 cm, höjd 8 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 13,5 cm, höjd 8 cm.

Slitage.

Antal besök: 1 552