BRICKA, nysilver, troligen England, 1900-tal.

244724. BRICKA, nysilver, troligen England, 1900-tal.

Längd 65 cm, bredd ca 40 cm.

Försilvring med slitage. repor. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 65 cm, bredd ca 40 cm.

Antal besök: 577