2447101. HÖGTALARE, 2 st, Sonab, OA5 typ 2, jakaranda.
HÖGTALARE, 2 st, Sonab, OA5 typ 2.
Storlek 62 x 43 x 24 cm.
CITES-intyg medföljer. Exporttillstånd krävs för export utanför EU.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.
Smärre fanérskador, repor.