SKAL, MÄSSING, FÖRSTA VÄRLDSKRIGET, DATERAD 1916.

2446873. SKAL, MÄSSING, FÖRSTA VÄRLDSKRIGET, DATERAD 1916.

22cm diameter x 23cm hög
Egendomen till en avliden egendom som säljs på order av exekutörer.

märken, slitage och matt.

Gör en kostnadsfri värdering!

22cm diameter x 23cm hög

märken, slitage och matt.

Rushbrooks Auctioneers
Antal besök: 324