SIDEBORD, teak med svartmålat underrede, 1900-talets mitt.

244618. SIDEBORD, teak med svartmålat underrede, 1900-talets mitt.

Enligt uppgift Hugo Troeds Bjärnum, längd 160, bredd 42, höjd 80 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 260