KJELL LEANDER-ENGSTRÖM. TILLSKRIVEN. Olja på pannå, osignerad.

244610. KJELL LEANDER-ENGSTRÖM. TILLSKRIVEN. Olja på pannå, osignerad.

Fjällandskap.
Ca. 72x59 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Fjällandskap.
Ca. 72x59 cm.

Antal besök: 3 817