BRITA AF KLERCKER. Olja på duk, Sittande naken kvinna, signerad.

244577. BRITA AF KLERCKER. Olja på duk, Sittande naken kvinna, signerad.

80 x 68 cm.

Restaurerad och tvättad.

Gör en kostnadsfri värdering!

80 x 68 cm.

Restaurerad och tvättad.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 284