COLLIER med svagt doserade kulor av röd korall, lås i förgyllt silver.

244564. COLLIER med svagt doserade kulor av röd korall, lås i förgyllt silver.

Runt lås i förgyllt silver med infattad korall. Märkt 800.
Längd 50 cm.
Vikt 20 gram.

Förgyllning med slitage.
Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 50 cm.
Vikt 20 gram.

Förgyllning med slitage.
Bruksskick.

Antal besök: 1 048