OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Signerad Miller.

244555. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Olja på duk, Signerad Miller.

Figurer på solbelyst strand. 58 x 88 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 579