OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Man på isen, olja på pannå, signerad och daterad MS -42.

244505. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Man på isen, olja på pannå, signerad och daterad MS -42.

30x44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30x44 cm.

Antal besök: 989