FÅTÖLJ, troligen Carl Malmsten, 1900-tal.

244501. FÅTÖLJ, troligen Carl Malmsten, 1900-tal.

Blå klädsel.

Slitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Blå klädsel.

Slitage, fläckar.

Antal besök: 977