NILS BJÖRKQVIST. "Kråkor", olja på duk, signerad N. Björkqvist.

244475. NILS BJÖRKQVIST. "Kråkor", olja på duk, signerad N. Björkqvist.

22x33 cm
Även signerad och daterad á tergo N. Björkqvist 1959
Nils Björkqvist 1900-1991.

Gör en kostnadsfri värdering!

22x33 cm
Nils Björkqvist 1900-1991.

Antal besök: 3 255