ÅKE ARENHILL. Komposition, olja på pannå, signerad och daterad 1969.

244433. ÅKE ARENHILL. Komposition, olja på pannå, signerad och daterad 1969.

100x70 cm.

Mindre skrapmärken.

Åke Arenhill (1920–2018)

Gör en kostnadsfri värdering!

100x70 cm.

Mindre skrapmärken.

Åke Arenhill (1920–2018)

Antal besök: 1 678