STOPPUR, Sperina, FICKUR.

STOPPUR, Sperina, FICKUR.
2444290. STOPPUR, Sperina, FICKUR.

Sperina stoppur. Ice Hockey Football.
Diameter 47 mm.
Fickur, silver.

Stoppur med bruksslitage. Fickur med skador på urtavla.
Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 47 mm.
Fickur, silver.

Antal besök: 541