EMALJSKYLT, Shell bensin, 1900-tal.

2443304. EMALJSKYLT, Shell bensin, 1900-tal.

Längd 100 cm.
Höjd 22 cm.

Rostanlupen.
Emaljskador.
Fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 100 cm.
Höjd 22 cm.

Rostanlupen.
Emaljskador.
Fläckar.

Antal besök: 874