FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

244329. FÅTÖLJER, ett par, 1900-talets första hälft.

Grön mönstrad klädsel.

Slitage, slagmärken. Torkad stoppning i karm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grön mönstrad klädsel.

Antal besök: 523