KISTA, 1800-tal, smide, bemålad.

2443296. KISTA, 1800-tal, smide, bemålad.

Höjd 52, 96x52 cm.

Senare bemålad, slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 52, 96x52 cm.

Senare bemålad, slitage.

Antal besök: 236