GOLVLAMPA, stomme i gulmetall, 1900-tal.

244315. GOLVLAMPA, stomme i gulmetall, 1900-tal.

Märkt Armaturhantverk, höjd ca 157 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Antal besök: 749