OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Oljemålningar, 2 st, 1 st signerad Peter Olson.

244265. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Oljemålningar, 2 st, 1 st signerad Peter Olson.

Marin samt hästvagn i skog-motiv.
Mått 49 x 33 cm.

Skadade ramar, färgbortfall, krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 49 x 33 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 793