OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, blad 13/30, signerad Freddie /-73.

244206. OIDENTIFIERAD KONSTNÄR. Litografi, blad 13/30, signerad Freddie /-73.

Okänd titel 1973.
Dedikation "Till vännen Arne från Freddie", april - 73.
51 x 41 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Okänd titel 1973.
51 x 41 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 866