SKEPPSMODELL, enmastare, segelbåt, samtida.

2442065. SKEPPSMODELL, enmastare, segelbåt, samtida.

Ca 77 cm hög.
Ca 76 cm lång.

Bruksskick. Krackeleringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca 77 cm hög.
Ca 76 cm lång.

Bruksskick. Krackeleringar.

Antal besök: 1 007