MARÍA GABARRÓ. Vas.

MARÍA GABARRÓ. Vas.
2441762. MARÍA GABARRÓ. Vas.

Olja på duk
signerad
65 x 54 cm.

Något sträckt tyg och ytsmuts. Ram i förgyllt trä.

Nej, betalas av säljaren

Gör en kostnadsfri värdering!
2441762. MARÍA GABARRÓ. Vas.

Olja på duk
signerad
65 x 54 cm.

Nej, betalas av säljaren

Antal besök: 365