MATBORD, 1900-talets andra hälft.

244174. MATBORD, 1900-talets andra hälft.

Diameter ca. 90, höjd 72.
Skiva, 42 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter ca. 90, höjd 72.
Skiva, 42 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 494