BORDSUPPSATSER med mera, nysilver och glas, 1900-tal.

244125. BORDSUPPSATSER med mera, nysilver och glas, 1900-tal.

Höjd ca. 3,5-33 cm.

Bruksslitage. En flaska saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 3,5-33 cm.

Antal besök: 639