SKRIVSKÅP, Krogenäs möbler, 1900-tal.

244087. SKRIVSKÅP, Krogenäs möbler, 1900-tal.

Längd 114, djup 48, höjd ca 210 cm.

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 945