SPRUTA, mässing, Primus, 1900-tal.

2440812. SPRUTA, mässing, Primus, 1900-tal.

Längd 50-75 cm, diameter ca 4,3 cm
Märkt Primus 95.

Bruksskick.

Gör en kostnadsfri värdering!

Märkt Primus 95.

Bruksskick.

Antal besök: 507