RÄKNEMASKIN, Victor, 1900-talets första hälft.

244036. RÄKNEMASKIN, Victor, 1900-talets första hälft.

Längd 45, bredd 24, höjd ca 25 cm.

Slitage smärre skador och bucklor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 886