LJUSKRONA, empire, 1900-tal.

244032. LJUSKRONA, empire, 1900-tal.

Takarmatur i 8 våningar med 6 ljuspunkter och 6 ljushållare
Höjd till kopp, ca 110 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad
2 ljushållare medföljer, en avbruten, en lös
Prismor saknas och prismor medföljer.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd till kopp, ca 110 cm.

Bruksskick
El ej funktionstestad

Antal besök: 629