SERVERINGSVAGN, omkring 1900-talets mitt.

244028. SERVERINGSVAGN, omkring 1900-talets mitt.

Lövträ.
Ca. längd 70, bredd 49, höjd 68 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lövträ.

Bruksslitage.

Antal besök: 611