Stadsauktion Sundsvall
Konst
Måleri
EUGEN TOR ELIASSON. Olja på duk, skeppsmotiv. Signerad och daterad -62.
244024. EUGEN TOR ELIASSON. Olja på duk, skeppsmotiv. Signerad och daterad -62.
63 x 93,5 cm.
Smärre slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
63 x 93,5 cm.
Smärre slitage.
Stadsauktion Sundsvall
1 004